Transparentné ochranné fólie (STONE GUARD)

Transprarenté (priesvitné) ochranné fólie ochrania karosériu vášho auta pred odletujúcimi kamienkami áut taktiež proti škrabancom a ťukancom. Fólie sú transparentné čiže neznenia farbu vášho auta a ochrania ho. Máme v ponuke len kvalitné, overené a značkové fólie s dlhou životnosťou. Sú to fólie od značiek KPMF, Oracal, RitRAMA. Fólie sú z PVC, hybridné alebo polyuretánové. Životnosť týchto fólií je viac ako 4 roky. Konkrétnu  životnosť fólie nájdete pri jej popise. Fólie majú taktiež rôzne hrúbky od 100μm do 320μm, fólie majú aj rôzne šírky od 124cm do 152cm. Takže je nimi možné olepiť každu časť automobilu z jedného kusu. 

Ochranné fólie na autá sa najčastejsie využívaju na predné časti, ktoré sú od odstreľujúcich kamienkov najviac namáhané. Je to kapota, predný nárazník, blatníky. Taktiež sa protikamienkove ochranné fólie používaju aj na ochranný celopolep auta. Fóliu je možné použit aj na ochranu namáhaných častí ako je napríklad nakladacia hrana batožinového priestoru.

Všetky ochranné fólie sú bez vzduchových kanálikov. Lepia sa na mokro, za pomoci roztoku vody a trochy saponátu, aby sa s fóliu dalo manipulovať.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom