PLASTI DIP - BLAZE oranžová 400ml

Neohodnotené
Značka: PLASTIDIP
Dostupnosť Vypredané
€17 / ks €14,17 bez DPH
PLASTI DIP - BLAZE oranžová 400ml
Neohodnotené
Značka: PLASTIDIP

Plastidip  - tekutá guma v spreji - 400ml. Odoláva  kyselinám, soli, vlhkosti, oderu a väčšine chemikálií,  nepraská,  zostáva  pružná aj pri  nepriaznivých podmienkach  (-34 º C 93 º C). Aplikovný može byť na rôzne povrchy ako sú :

drevo (tesní a chráni pred zvetrávaním a zabraňuje štiepeniu) , kov (znižuje vibrácie, tlmí zvuk, a zabraňuje korózii) plasty, gumy, laminátové a betónové povrchy!

Široké využitie v automobilovom priemysle, modelárstve, záhrade, športe.... ľahko odstániteľný bez vplyvu na povrch

NÁVOD NA POUŽITIE:

Pred aplikáciou povrch  dokladne vyčistite a zbavte vlhkosti.  Pred použitím poriadne pretrepať – min. 4-5 min. Pretrepte viackrát aj počas nanášania Aplikujte zo vzdialenosti 30 až 40cm. Nanášajte zo strany na stranu tak, aby sa jednotlivé ťahy čiastočne prekrývali. Nanášajte dostatočné vrstvy aby ste vytvorili celistvú vrstvu s mokrým vzhľadom. Po aplikácii nechajte minimálne 20 až 30 minút schnúť jednotlivé vrstvyi. Môžete naniesť ľubovolný počet vrstiev (odporúčame 3-5 ). Po nanesení a pred použitím nechajte v pokoji schnúť minimálne 4 hodiny.

Výdatnosť jedného spreja je pri   štyroch vrstvách   približne-  0,5 - 0,6 m2

Upozornenie:

Pozor, nebezpečné výpary! Vstrebáva sa pokožkou. Pri práci je potrebné vetranie, je zakázané jesť, piť, fajčiť a manipulovať s otvoreným ohňom! Pri práci používajte ochranné pomôcky! Tento materiál a jeho obal musia byť zneškodnené bezpečným spôsobom, nesmú prísť do styku s potravinami, krmivami a zdrojmi pitnej vody!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: