Čierna super lesklá fólia - TeckWrap

Neohodnotené
Značka: Teckwrap
Dostupnosť Skladom (>5 m)
€36 / m €30 bez DPH
Čierna super lesklá fólia - TeckWrap
Neohodnotené
Značka: Teckwrap
Čierna super lesklá wrap fólia od firmy TeckWrap. Vhodná na polep rovných a aj zakrivených častí, aj na celopolep auta. Vhodná na všetky pevné a hladké povrchy.  Fólia má vzduchové kanáliky, lepí sa na sucho. Vďaka kanálikom sa vzduch dostáva s pod fólie a netvoria sa pri jej lepení bubliny. Fólia je odolná voči UV žiareniu a rozpúšťadlám. Fólia je farebne stála.
 
 
 
Novinka od Teckwrap, super lesklá čierna, už žiadny pomarančový povrch. Dokonalo lesklá fólia. Ideálna na čiastočné polepy strechy, kapoty, zrkadiel. Fólia nemá repozičné lepidlo.
 
 
 
Fólia je trojvrstvová, má podkladovú tvrdú fóliu na strane lepidla, samotnú fóliu a ochrannú vrstvu na fólii. Ochrannú fóliu je vhodné odlepiť po hrubom nalepení fólie na povrch, s ochrannou fóliou nie je možné fóliu tvarovať. Predídete tak možnosti fóliu poškriabať. Taktiež tomu zabránite aj navlhčením filca stierky.
 
 
 
Vlastnosti čiernej lesklej fólie:
 
Hrúbka fólie: 0,14 mm ± 0,05 mm
 
Hrúbka s podkladovým papierom: 0,31 mm ± 0,05 mm
 
Lepidlo: Henkel
 
Životnosť: v exteriéri: 3 roky, v interiéri: 5 rokov
 
Aplikačná teplota: +10°С až +30°С
 
Teplotná odolnosť: od -30 ° C do + 50 ° С
 
Šírka fólie: 152cm
 
Výrobca: TeckWrap
 
Kód produktu: CG01 - SH Gloss black
 
 
Základná cena je za 1m = 1,52m x 1 m. To znamená že pri 2m objednáte rozmer 1,52m x 2m, pri 3m 1,52mx3m a podobne. Fólia vám príde v celku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: