Výdatnosť PLASTIDIPu

VYUŽITIE PLASTI DIPU


Využitie Plasti Dipu je širokospektrálne. Bez problému sa dá aplikovať na kov, gumu, drevo, plasty, sklo, kameň a podobne. Po praktickej stránke sa vďaka svojím vlastnostiam využíva napríklad ako ochrana voči korózii, vyblednutiu laku, oxidácii plošných spojov, ale aj na izoláciu vodičov a elektrických spojov. Poslúži aj ako protišmyková vrstva pre úchop ručného náradia a všade kde to je potrebné. Svoje využitie si nájde aj v modelárstve, práve kvôli možnosti dokonalého odstránenia a jednoduchej aplikácie. V neposlednom rade sa veľmi dobre uchytil vo svete motorizmu, najmä z dizajnových dôvodov, vďaka matnému vzhľadu. Okrem toho, že vzhľad Vášho auta neberie nový rozmer, jeho pôvodný lak bude navyše chránený voči odskakujúcim kamienkom, bezohľadným vodičom na parkoviskách a podobne.

 

 

AKÁ JE VÝDATNOSŤ JEDNÉHO SPREJA?


Výdatnosť jedného spreja je pri cca štyroch vrstvách približne 0,5 - 0,6 m^2. Plasti Dip odoláva vlhkosti, kyselinám, treniu a poveternostným vplyvom. Plasti Dip a Full Dip môžeš u nás nakupiť aj vo výhodných setoch 4 kusov sprejov na disky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie