Farba na čalúnenie SIMPLY SPRAY

Farba na textil v spreji Farba na textil je určená na farebné povrchové úpravy textilných výrobkov. Je výborným riešením na obnovu vzhľadu tričiek, džínsov, klobúkov, oblečenia, záclon, tienidiel na lampy, vankúšov atď. Zvlášť vhodnými sú materiály ako bavlna, hodváb, plátno a konope.

POZOR: Zmena tmavej farby textílie na svetlú je nedosiahnuteľná. Návod na použitie: Pred prácou obsah nádobky poriadne pretrepte min 5min. Odlomte modrý blokovací uzáver (TEAR OFF TAB)

Doporučuje sa použitie ochranných pomôcok (rukavíc). Nádobku držte 20-30 cm od striekanej plochy. Nanášajte 1-2 vrstvy (v závislosti od od dosiahnutia požadovaného výsledku) jemným krúživým nástrekom nad povrchom. Pri nanášaní držte dózu stále zvisle. Jednotlivé vrstvy nechajte schnúť 30 min. (podľa potreby). Po skončení práce obráťte nádobku hore dnom a krátko prestreknite aby sa neupchal ventil. Sprej používajte iba v dobre vetraných miestnostiach. Nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50 stupňov. Prázdnu nádobku neodhadzujte do ohňa.